Güvenilir Siteler
Sitemizi takip ederek " güvenilir bahis siteleri " listelerine ulaşabilir ve bu bahis şirketlerinin güncel bedava bonus kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Güvenilir Siteler
Cepbank Bonusları
Cepbank ile para yatırmadan önce, 180 site arasından en iyi bonusları seçin! Cepbank Bonusları
Deneme Bonusu
Bahis ve casino sitelerinin üyelerine sunduğu deneme bonuslarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenilir deneme bonusu veren bahis siteleri listelerimiz her gün güncellenmektedir. Deneme Bonusu Veren Siteler
Saat Takımlar 1 X 2
14:00 Alashkert FC II - Masis 1.21
1.08
8.85 14.28
14:00 Aragats - Lernayin A. 1.85 4.28
3.92
3.40
3.21
14:30 Abha - Al Fateh FC 2.77 3.61
3.43
3.38
2.28
15:00 Brighton & Hove Albion U23 - Liverpool U23 2.31 3.52 2.97
2.62
15:00 Maroons FC - Vipers SC 3.67 3.08 2.23
1.96
16:00 Platanias - Doxa Dramas 1.68 3.66
3.49
7.36
4.51
16:00 Ararat - Gandzasar 1.92 4.03
3.41
4.85
3.54
16:55 Al Hazm - Al-Raed 2.43 3.32 2.94
2.61
17:00 Cobresal - Union Espanola 2.16
1.84
3.54 3.87
17:00 Sumqayit - Qarabag FK 8.70
7.03
4.40 1.38
18:00 Adanaspor - Giresunspor 3.31 3.47
3.32
2.47
2.08
18:00 Aris Limassol - Ayia Napa 1.92 3.58 3.80
3.37
18:00 Vitkovice - Vysocina Jihlava 5.19
4.56
3.80 1.64
18:40 Al Shabab - Al Feiha 1.62 4.07
3.69
4.82
19:00 Gornik Zabrze - Wisla Plock 2.17
2.00
3.34 3.70
19:00 Usti nad Labem - FK Slavoj Vysehrad 1.50
1.35
4.70 7.17
19:00 Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz 1.73
1.63
3.84 4.75
19:00 Dinamo Zagreb - Hajduk Split 1.54
1.26
5.01 11.16
19:00 Puszcza Niepolomice - Odra Opole 2.43 3.20
3.03
2.89
19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala - Chojniczanka Chojnice 1.49
1.42
4.42 6.53
19:15 Leixoes - Santa Clara 3.03
2.52
3.18
3.03
2.82
19:30 Bochum - Osnabrueck 2.11
1.96
3.61 3.66
19:30 Galatasaray - Istanbul Basaksehir 2.48 3.25 3.18
2.81
20:00 VfB Auerbach - FSV Union Fuerstenwalde 2.34
2.03
3.65 3.10
20:00 Noettingen - Reutlingen 1.92
1.79
3.96 3.32
20:00 Hamrun Spartans - Floriana 4.30 3.55 1.75
1.69
20:10 SK Austria Klagenfurt - Austria Wien (A) 1.58 4.19 5.31
4.71
20:15 - 5.74
4.54
4.90
4.12
1.56
20:30 CFR Cluj - Chindia Targoviste 1.32
1.27
5.15 10.23
20:30 SV Heimstetten - Burghausen 2.91 3.70 2.24
2.09
21:00 Bourg en Bresse Peronnas - Le Puy 1.92
1.76
3.38 4.41
21:00 Jong FC Utrecht - Jong AZ Alkmaar 2.72
2.13
3.79 2.89
21:00 Chateauroux - Lorient 4.63 3.21 2.04
1.86
21:00 Excelsior - FC Volendam 2.05 3.80 3.58
3.04
21:00 Paris FC - Auxerre 3.19 2.84 2.70
2.49
21:00 Go Ahead Eagles - Roda JC Kerkrade 1.58
1.44
4.53 6.13
21:00 Helmond Sport - NEC Nijmegen 5.10 4.45 1.70
1.52
21:00 Niort - Rodez 2.73 2.97 3.00
2.75
21:00 De Graafschap - Jong PSV 1.30
1.19
6.74 11.13
21:00 Dunkerque - FC Bastia-Borgo 1.68
1.63
3.64 4.95
21:00 Lausanne - Wil 1.37
1.23
5.78 10.36
21:00 Ingolstadt II - Tuerkspor Augsburg 1.86
1.63
4.03 4.11
21:00 NAC Breda - Jong Ajax 3.12 4.05 2.33
1.96
21:00 Villefranche Beaujolais - Concarneau 1.83
1.76
3.28 4.61
21:00 Caen - Le Mans 2.04
1.96
3.12 4.24
21:30 Rampla Juniors - River Plate 3.40 3.39 2.13
1.99
21:30 Westerlo - Oud-Heverlee 1.97
1.85
3.44 3.95
21:30 Lech Poznan - Piast Gliwice 2.03 3.48 3.69
3.45
21:30 Liverpool FC - Plaza Colonia 1.95
1.87
3.45 3.80
21:30 Glacis United - College 1975 1.68
1.44
4.33 5.79
21:30 Juventud de las Piedras - Cerro 2.64 3.14 2.72
2.55
21:45 Glenavon - Linfield 4.18
3.85
3.84 1.76
22:00 Caracas - Aragua FC 1.84
1.66
3.42 5.00
22:00 Levante - Mallorca 1.85
1.78
3.77 4.62
22:00 Pescara - Cremonese 2.31 3.20
3.04
3.27
22:30 Union La Calera - Deportes Iquique 1.98 3.57
3.32
4.70
3.66
22:45 Varzim - Loures 1.57 4.19
3.83
5.32
23:00 General Diaz - Sportivo San Lorenzo 2.53
2.42
3.27 2.72
00:15 CRB - Figueirense 2.57 2.96
2.58
3.28
01:00 Sol de America - Deportivo Santani 1.83 3.63
3.39
4.08
01:30 Club Atletico Penarol - Fenix 1.35 4.71 8.33
7.41
02:30 Guarani - America MG 5.88 3.60 1.91
1.58
03:00 Puebla - Necaxa 2.95 3.33 2.40
2.29
05:10 Tijuana - Leon 2.51
2.19
3.56 2.97
06:00 Vissel Kobe - Cerezo Osaka 2.66
2.53
3.50 2.57
07:00 Nagoya Grampus Eight - Sagan Tosu 2.04 3.50
3.29
3.61
07:00 Gangwon FC - Daegu FC 2.68 3.32 2.68
2.46
07:00 Matsumoto Yamaga - Yokohama F.Marinos 3.99 3.69 1.89
1.82
07:00 FC Tokyo - Shonan Bellmare 1.60
1.53
3.99 6.01
08:00 Ulsan Hyundai - Jeonbuk FC 2.66 3.39 2.64
2.45
08:00 Wellington Phoenix - Brisbane Roar FC 2.48 3.53 3.13
2.63
09:30 Tianjin Teda - Shenzhen FC 2.32 3.43 3.79
2.79
09:30 Beijing Renhe - Jiangsu Suning FC 6.11 4.50 1.50
1.44
09:30 Dalian Yifang - Hebei CFFC 1.96 3.81
3.56
4.91
3.46
10:30 Adelaide United - Melbourne Victory 2.15
1.86
3.70 3.84
11:00 CS Sportul Snagov - CSM Scolar Resita 2.73 3.33 2.47
2.29
11:00 Pandurii - Concordia Chiajna 4.46 3.69 1.73
1.65
12:00 Spartak Moscow II - Avangard Kursk 2.23
2.12
3.38 3.08
12:45 Perth Glory - Sydney FC 2.68 3.35 3.10
2.53
13:00 Chayka - Armavir FC 2.12
2.03
3.09 3.69
13:00 Rubin Kazan - Zenit St. Petersburg 7.20 4.00 1.51
1.47
13:00 Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik 1.70
1.53
3.74 5.86
13:35 Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG FC 2.07 3.55 3.43
3.16
13:40 GKS Belchatow - Warta Poznan 2.92 3.15 2.48
2.34
14:00 Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk 2.01 3.17 3.85
3.61
14:00 Denizlispor - Rizespor 2.37
2.26
3.30 3.13
14:00 FC Krasnodar II - Khimki 4.38 3.47
3.31
1.79
14:00 FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk 1.77
1.53
3.68 6.05
14:00 Fakel - Nizhny Novgorod 4.66
3.52
3.38
3.08
2.07
14:00 Holstein Kiel II - Hamburger SV II 2.13
2.01
3.74 3.07
14:30 FC Viktoria 1889 Berlin - Hertha Berlin II 2.47 3.48 2.74
2.50
14:30 Optik Rathenow - Bischofswerdaer FV 1.90 3.63 3.70
3.45
14:30 ZFC Meuselwitz - Babelsberg 2.13 3.64
3.39
3.21
3.05
14:30 West Ham United - Tottenham Hotspur 4.30 4.12 1.94
1.76
14:30 Lokomotive Leipzig - SV Lichtenberg 47 1.61
1.56
4.04 4.96
14:30 SC Weiche Flensburg - TSV Havelse 1.70 4.22
3.90
4.52
4.04
14:30 Energie Cottbus - Germania Halberstadt 1.62
1.49
4.39 5.17
15:00 Bayern Alzenau - Homburg 3.30
3.02
3.77
3.51
2.11
15:00 SV Schalding-Heining - Greuther Fuerth II 2.93 3.58 2.25
2.14
15:00 TSG Balingen - FSV Frankfurt 2.62 3.77
3.42
2.40
15:00 Eintracht Braunschweig - Chemnitzer FC 1.80
1.72
3.69 4.48
15:00 Schalke 04 II - RW Essen 4.04 3.83 1.97
1.72
15:00 1860 Rosenheim - FV Illertissen 2.93
2.76
3.63 2.21
15:00 Saarbruecken - Pirmasens 1.25
1.17
6.58 12.22
15:00 FC Memmingen - SV Tuerkguecue Ataspor 5.99 4.30 1.58
1.44
15:00 Augsburg II - Nuernberg II 2.94
2.80
3.71
3.55
2.21
15:00 Mainz 05 II - TSV Steinbach 3.31 3.75
3.42
2.02
15:00 TSV Buchbach - SpVgg Bayreuth 3.00 3.56 2.46
2.10
15:00 VfR Garching - VfB Eichstaett 3.74 3.96 1.93
1.76
15:00 Heider SV - Eintracht Norderstedt 4.89 4.19 1.59
1.54
15:00 Fortuna Duesseldorf II - Sportfreunde Lotte 2.63
2.52
3.75
3.53
2.44
15:00 FC Giessen - Elversberg 7.89 5.28 1.44
1.29
15:00 Nitra - Zilina 5.42
4.94
3.75 1.61
15:00 Viktoria Aschaffenburg - TSV Aubstadt 1.99 3.82
3.58
3.63
3.23
15:00 FC Koeln II - Oberhausen 2.77 3.84
3.52
2.25
15:30 Opava - Mlada Boleslav 3.45
2.98
3.48
3.34
2.27
15:30 Austria Lustenau - SV Lafnitz 2.15 3.55 3.21
2.98
15:30 Dinamo Moscow - FC Rostov 2.37 3.11 3.45
3.06
15:45 Domzale - ND Triglav 1.76
1.57
3.95 4.89
15:45 Auchinleck Talbot - Arbroath 6.58
4.46
5.38
4.66
1.53
16:00 CR Belouizdad - AS Ain Mlila 1.39
1.35
4.17 8.44
16:00 Baltika - Mordovya 1.45
1.27
4.74 11.30
17:00 Billericay - Hampton & Richmond 2.48
2.27
3.41 2.74
17:00 FC Halifax Town - Eastleigh 2.34 3.24 3.08
2.91
17:00 Southend United - Oxford United 5.47 4.28 1.68
1.56
17:00 Northampton Town - Grimsby Town 2.09
1.89
3.69 3.81
17:00 Elgin City - Alloa Athletic 6.46
4.63
4.69
4.23
1.56
17:00 Chelmsford - Hungerford Town 1.75
1.60
3.84 4.63
17:00 Stranraer - Dunfermline Athletic 5.29 4.11 1.60
1.51
17:00 Curzon - Kidderminster Harriers 2.49 3.34 2.72
2.51
17:00 Ipswich Town - Blackpool 2.03 3.49
3.30
4.58
3.78
17:00 AFC Bournemouth - Wolverhampton Wanderers 2.82 3.30 2.73
2.58
17:00 Stockport County - Ebbsfleet United 2.11 3.63
3.44
3.81
3.18
17:00 Cheltenham Town - Colchester United 2.39 3.31 3.34
2.92
17:00 Leamington - Spennymoor Town FC 3.22 3.49 2.21
2.00
17:00 Inverness CT - Dundee FC 2.42
2.30
3.37 2.85
17:00 Enfield Town - Maldon & Tiptree 1.72 3.76 4.17
3.99
17:00 Darlington - Gainsborough 1.43 4.75
4.33
6.73
5.98
17:00 Edinburgh City - Annan Athletic/Brechin City 1.79 3.80 3.89
3.64
17:00 Bath City - Gosport Borough 1.74
1.66
3.72 4.40
17:00 Stirling Albion - Clyde 2.91 3.86
3.60
2.11
17:00 Fleetwood Town - Tranmere Rovers 1.58
1.52
4.27 5.98
17:00 Slovan Bratislava - SKF Sered 1.20
1.08
8.96 20.37
17:00 SSV Jeddeloh - SV Drochtersen/Assel 3.06
2.73
3.59 2.24
17:00 Glentoran - Dungannon Swifts 1.35 4.79 7.59
6.94
17:00 Gloucester City - Bradford PA 1.64 4.00 4.61
4.17
17:00 St. Mirren - Ross County 2.29
2.18
3.37 3.26
17:00 Rochdale - Portsmouth 4.23 3.68 1.99
1.81
17:00 Real Betis - Valencia 2.52
2.41
3.44 2.93
17:00 Leyton Orient - Forest Green Rovers 2.67 3.34 2.94
2.57
17:00 Halesowen - Gateshead FC 4.12 3.88
3.72
1.70
17:00 Dumbarton - Forfar Athletic 2.26
2.06
3.40 3.16
17:00 Concord Rangers - Slough Town 2.63 3.37 2.50
2.37
17:00 Raith Rovers - Peterhead 1.61 3.90 5.17
4.61
17:00 AFC Wimbledon - Gillingham 3.00 3.19 2.84
2.41
17:00 Wycombe Wanderers - Doncaster Rovers 2.30 3.33 3.26
3.07
17:00 Paradou AC - ES Setif 1.93 2.99 4.50
4.09
17:00 Scunthorpe United - Port Vale 2.37 3.27 3.35
2.99
17:00 Braintree Town - Yate Town 1.47 4.33 5.95
5.41
17:00 York City - Altrincham 1.69
1.64
3.75 4.53
17:00 Barrow - Barnet 1.99
1.89
3.55 3.73
17:00 Wrexham - Yeovil Town 2.19
1.97
3.43 3.65
17:00 Dulwich Hamlet - Chippenham Town 2.13 3.55
3.40
3.19
2.98
17:00 SC Dnipro-1 - Vorskla 2.21
1.91
3.22 3.88
17:00 Queen of South - 1.36 4.57 8.10
6.98
17:00 Accrington Stanley - Bolton Wanderers 2.02 3.48 4.13
3.59
17:00 Sunderland - Coventry City 1.99 3.56
3.30
4.51
3.94
17:00 Swansea City - Millwall 1.97 3.45 4.11
3.90
17:00 East Fife - Lochee United/BSC Glasgow 1.29
1.23
5.80 9.15
17:00 Vozdovac - Proleter 1.65 3.58 5.49
4.92
17:00 Workington - Farsley Celtic AFC 4.95 3.98 0.00
1.55
17:00 Kilmarnock - Hearts 2.42 3.13 3.23
3.03
17:00 Aldershot Town - Notts County 3.20 3.27 2.29
2.17
17:00 Milton Keynes Dons - Rotherham United 4.02 3.70 1.99
1.85
17:00 Sutton United - Bromley 2.76
2.51
3.22 2.71
17:00 Crawley Town - Exeter City 2.89 3.39 2.56
2.38
17:00 Brackley Town - Chester FC 1.97 3.39 3.58
3.38
17:55 NK Celje - Olimpija Ljubljana 3.73 3.73 2.03
1.79
18:00 Wattens - LASK 8.18 5.15 1.37
1.33
18:00 GKS Tychy 71 - GKS Jastrzebie 2.33 3.44 3.02
2.75
18:00 Lommel - Union St.-Gilloise 3.54 3.48 2.17
1.93
18:00 Mezokovesd SE - Kaposvari 1.33
1.29
4.99 8.78
18:00 Chiasso - FC Stade Lausanne-Ouchy 2.62 3.51 2.55
2.38
18:00 Vidi FC - Puskas FC Academy 1.63 4.05
3.82
5.16
4.68
18:00 Varda SE - Debrecen 3.17
2.91
3.70
3.47
2.19
18:00 Budapest Honved - Paksi SE 1.69
1.55
3.92 5.48
18:30 Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok 1.50
1.46
3.87 6.77
18:45 Famalicao - Academica 1.61 4.39
3.80
7.49
4.98
19:00 Vojvodina - Napredak 1.41
1.34
4.51 8.26
19:00 Eupen - Standard Liege 4.03 3.70 2.06
1.83
19:20 Maidenhead United - Woking 2.79 3.24 2.68
2.42
19:30 Manchester City - Chelsea 1.45 4.95 7.29
6.65
19:30 Panionios - Olympiacos 18.37 7.53 1.17
1.13
20:00 Schaffhausen - FC Vaduz 2.39 3.58 2.69
2.57
20:30 Ujpest - Diosgyori VTK 1.68
1.60
3.79 5.08
21:00 SD Huesca - Ponferradina 1.62
1.57
3.66 6.34
21:00 KV Mechelen - Zulte-Waregem 1.89
1.83
3.82 3.87
21:00 Brest - Nantes 3.07
2.89
3.12 2.60
21:30 KFCO Beerschot-Wilrijk - Lokeren 1.85
1.76
3.59 4.08
21:45 ADO Den Haag - Willem II 2.88 3.63 2.42
2.28
22:00 Botafogo SP - Cuiaba 2.17
1.96
3.18 3.88
22:00 - Curico Unido 1.90 3.49 3.94
3.71
22:45 Vizela - Benfica 16.62
3.96
7.28 1.14
23:00 Club River Plate - Libertad 3.79 3.24 3.39
2.07
00:40 Huracan - Central Cordoba de Santiago 2.37 2.96 3.46
3.22
07:00 Montedio Yamagata - Machida Zelvia 1.82 3.55
2.99
5.01
07:00 Incheon United - Sangju Sangmu 2.38
2.22
3.32 3.02
07:00 Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi 1.61
1.51
4.18 5.60
07:00 Kashiwa Reysol - Kyoto Sanga FC 1.90 3.57 3.89
3.64
07:00 Zweigen Kanazawa - Omiya Ardija 3.20 3.32 2.28
2.14
07:00 Mito Hollyhock - Fagiano Okayama FC 1.96
1.87
3.36 4.00
11:30 UTA Arad - Farul Constanta 1.79
1.69
3.62 4.20
12:00 Al-Sadd/Al Hilal - Urawa Red Diamonds/Guangzhou Evergrande 2.42 3.21 3.20
2.88
13:30 Bologna - Parma Calcio 1913 1.87
1.79
3.79 4.39
13:40 Stomil Olsztyn - Radomiak Radom 2.96 3.13 2.49
2.32
14:00 Wolfsburg II - Oldenburg 1.34 5.48
4.99
7.80
6.99
14:30 Tabor - Mura 3.00 3.40 2.29
2.16
14:30 Berliner AK 07 - BSG Chemie Leipzig 1.81 3.58 4.12
3.82
15:00 FC Hansa Lueneburg - Luebeck 4.51 4.11 1.74
1.59
15:00 Freiburg II - Bahlinger SC 1.98 3.98
3.59
3.43
3.25
15:00 HSC Hannover - BSV Rehden 4.39 4.18
3.91
1.64
15:00 St.Pauli II - Werder Bremen II 2.61
2.40
3.61
3.45
2.59
15:15 Dunav Ruse - Beroe 4.02 3.51
3.32
1.84
15:30 Hartberg - Altach 2.35 3.72
3.53
2.79
15:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 2.44
2.30
3.73 2.76
15:30 PSV Eindhoven - SC Heerenveen 1.49
1.43
4.73 6.70
15:30 Alanyaspor - Goztepe 1.71
1.64
3.79 5.20
16:00 Winterthur - Kriens 1.96 3.67
3.49
3.66
3.39
16:00 L.R. Vicenza Virtus - Alma Juventus Fano 1.22 5.29 13.48
1.87
16:30 Huachipato - Universidad de Chile 2.93 3.24 2.56
2.30
17:00 Albacete - Mirandes 2.13 3.03 4.05
3.72
17:00 Thun - Lugano 2.83
2.68
3.36 2.52
17:00 AEL Limassol - Olympiakos Nicosia 1.42 4.28 6.93
6.29
17:00 Atromitos - OFI Crete 2.10
1.94
3.27 3.96
17:00 Malaga - Elche 2.01
1.92
3.22 4.23
17:00 Dynamo Kyiv - Mariupol 1.19 5.84 13.68
2.27
17:00 Virton - Roeselare 1.39
1.35
4.66 7.45
17:00 Grasshopper - Aarau 1.74 3.75 4.45
4.05
17:45 Levski Sofia - FC Tsarsko Selo Sofia 2015 1.20 5.86 12.53
1.42
18:00 Karvina - Viktoria Plzen 7.20 4.30 1.47
1.42
18:00 Anorthosis - Ethnikos Achnas 1.24 5.37 11.15
9.92
18:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahce 3.08
2.60
3.52 2.51
18:00 San Fernando CD - UCAM Murcia 1.81 3.55 4.22
3.84
18:00 PAOK Thessaloniki FC - AE Larissa 1.28
1.23
5.67 11.85
18:00 Rapid Wien - Sturm Graz 1.87
1.79
3.86 4.03
18:00 La Nucia - Hercules 2.38 3.23 3.18
2.73
18:30 Inter Zapresic - Rijeka 5.74 4.15 1.54
1.50
19:00 UD Cornella - FC Andorra 3.42
3.27
2.93 2.22
19:00 Ferencvaros - Zalaegerszeg 1.33
1.26
5.27 9.57
21:00 Botafogo RJ - Corinthians 3.01 3.05
2.92
2.53
21:00 Coritiba - Bragantino 1.99
1.70
3.51 4.76
22:00 Binacional - Sporting Cristal 2.25
2.15
3.41 3.02
22:00 Toulouse - Marseille 3.39
3.24
3.41 2.21
22:00 Real Valladolid - Sevilla 4.14 3.58 1.97
1.90
22:00 Chaves - Belenenses 2.67
2.46
3.08 2.83
22:00 Cadiz - Lugo 1.60
1.53
3.74 6.73
22:15 Universidad Catolica - Audax Italiano 1.47
1.42
4.35 6.55
00:00 Ceara - Sao Paulo 2.78 2.96 2.84
2.68
00:40 Banfield - Velez Sarsfield 2.86 2.95 2.84
2.63
21:15 Ulm - Kickers Offenbach 2.18
1.96
3.65 3.24
21:45 Partick Thistle - Alloa Athletic 1.70
1.64
3.78 4.75
17:50 FC Krasnodar - Basel 2.00 3.66 3.65
3.48
Saat Takımlar 1 X 2
14:00 Aragats - Lernayin A. 1.85 4.28
3.92
3.40
3.21
14:00 Alashkert FC II - Masis 1.21
1.08
8.85 14.28
14:30 Abha - Al Fateh FC 2.77 3.61
3.43
3.38
2.28
15:00 Maroons FC - Vipers SC 3.67 3.08 2.23
1.96
15:00 Brighton & Hove Albion U23 - Liverpool U23 2.31 3.52 2.97
2.62
16:00 Ararat - Gandzasar 1.92 4.03
3.41
4.85
3.54
16:00 Platanias - Doxa Dramas 1.68 3.66
3.49
7.36
4.51
16:55 Al Hazm - Al-Raed 2.43 3.32 2.94
2.61
17:00 Sumqayit - Qarabag FK 8.70
7.03
4.40 1.38
17:00 Cobresal - Union Espanola 2.16
1.84
3.54 3.87
18:00 Aris Limassol - Ayia Napa 1.92 3.58 3.80
3.37
18:00 Vitkovice - Vysocina Jihlava 5.19
4.56
3.80 1.64
18:00 Adanaspor - Giresunspor 3.31 3.47
3.32
2.47
2.08
18:40 Al Shabab - Al Feiha 1.62 4.07
3.69
4.82
19:00 Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz 1.73
1.63
3.84 4.75
19:00 Puszcza Niepolomice - Odra Opole 2.43 3.20
3.03
2.89
19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala - Chojniczanka Chojnice 1.49
1.42
4.42 6.53
19:00 Dinamo Zagreb - Hajduk Split 1.54
1.26
5.01 11.16
19:00 Usti nad Labem - FK Slavoj Vysehrad 1.50
1.35
4.70 7.17
19:00 Gornik Zabrze - Wisla Plock 2.17
2.00
3.34 3.70
19:15 Leixoes - Santa Clara 3.03
2.52
3.18
3.03
2.82
19:30 Bochum - Osnabrueck 2.11
1.96
3.61 3.66
19:30 Galatasaray - Istanbul Basaksehir 2.48 3.25 3.18
2.81
20:00 VfB Auerbach - FSV Union Fuerstenwalde 2.34
2.03
3.65 3.10
20:00 Hamrun Spartans - Floriana 4.30 3.55 1.75
1.69
20:00 Noettingen - Reutlingen 1.92
1.79
3.96 3.32
20:10 SK Austria Klagenfurt - Austria Wien (A) 1.58 4.19 5.31
4.71
20:15 - 5.74
4.54
4.90
4.12
1.56
20:30 SV Heimstetten - Burghausen 2.91 3.70 2.24
2.09
20:30 CFR Cluj - Chindia Targoviste 1.32
1.27
5.15 10.23
21:00 Excelsior - FC Volendam 2.05 3.80 3.58
3.04
21:00 Paris FC - Auxerre 3.19 2.84 2.70
2.49
21:00 Dunkerque - FC Bastia-Borgo 1.68
1.63
3.64 4.95
21:00 Go Ahead Eagles - Roda JC Kerkrade 1.58
1.44
4.53 6.13
21:00 Helmond Sport - NEC Nijmegen 5.10 4.45 1.70
1.52
21:00 Niort - Rodez 2.73 2.97 3.00
2.75
21:00 Villefranche Beaujolais - Concarneau 1.83
1.76
3.28 4.61
21:00 Bourg en Bresse Peronnas - Le Puy 1.92
1.76
3.38 4.41
21:00 De Graafschap - Jong PSV 1.30
1.19
6.74 11.13
21:00 NAC Breda - Jong Ajax 3.12 4.05 2.33
1.96
21:00 Lausanne - Wil 1.37
1.23
5.78 10.36
21:00 Ingolstadt II - Tuerkspor Augsburg 1.86
1.63
4.03 4.11
21:00 Caen - Le Mans 2.04
1.96
3.12 4.24
21:00 Jong FC Utrecht - Jong AZ Alkmaar 2.72
2.13
3.79 2.89
21:00 Chateauroux - Lorient 4.63 3.21 2.04
1.86
21:30 Lech Poznan - Piast Gliwice 2.03 3.48 3.69
3.45
21:30 Liverpool FC - Plaza Colonia 1.95
1.87
3.45 3.80
21:30 Glacis United - College 1975 1.68
1.44
4.33 5.79
21:30 Juventud de las Piedras - Cerro 2.64 3.14 2.72
2.55
21:30 Westerlo - Oud-Heverlee 1.97
1.85
3.44 3.95
21:30 Rampla Juniors - River Plate 3.40 3.39 2.13
1.99
21:45 Glenavon - Linfield 4.18
3.85
3.84 1.76
22:00 Caracas - Aragua FC 1.84
1.66
3.42 5.00
22:00 Pescara - Cremonese 2.31 3.20
3.04
3.27
22:00 Levante - Mallorca 1.85
1.78
3.77 4.62
22:30 Union La Calera - Deportes Iquique 1.98 3.57
3.32
4.70
3.66
22:45 Varzim - Loures 1.57 4.19
3.83
5.32
23:00 General Diaz - Sportivo San Lorenzo 2.53
2.42
3.27 2.72
00:15 CRB - Figueirense 2.57 2.96
2.58
3.28
01:00 Sol de America - Deportivo Santani 1.83 3.63
3.39
4.08
01:30 Club Atletico Penarol - Fenix 1.35 4.71 8.33
7.41
02:30 Guarani - America MG 5.88 3.60 1.91
1.58
03:00 Puebla - Necaxa 2.95 3.33 2.40
2.29
05:10 Tijuana - Leon 2.51
2.19
3.56 2.97
06:00 Vissel Kobe - Cerezo Osaka 2.66
2.53
3.50 2.57
07:00 Gangwon FC - Daegu FC 2.68 3.32 2.68
2.46
07:00 Matsumoto Yamaga - Yokohama F.Marinos 3.99 3.69 1.89
1.82
07:00 FC Tokyo - Shonan Bellmare 1.60
1.53
3.99 6.01
07:00 Nagoya Grampus Eight - Sagan Tosu 2.04 3.50
3.29
3.61
08:00 Wellington Phoenix - Brisbane Roar FC 2.48 3.53 3.13
2.63
08:00 Ulsan Hyundai - Jeonbuk FC 2.66 3.39 2.64
2.45
09:30 Tianjin Teda - Shenzhen FC 2.32 3.43 3.79
2.79
09:30 Beijing Renhe - Jiangsu Suning FC 6.11 4.50 1.50
1.44
09:30 Dalian Yifang - Hebei CFFC 1.96 3.81
3.56
4.91
3.46
10:30 Adelaide United - Melbourne Victory 2.15
1.86
3.70 3.84
11:00 Pandurii - Concordia Chiajna 4.46 3.69 1.73
1.65
11:00 CS Sportul Snagov - CSM Scolar Resita 2.73 3.33 2.47
2.29
12:00 Spartak Moscow II - Avangard Kursk 2.23
2.12
3.38 3.08
12:45 Perth Glory - Sydney FC 2.68 3.35 3.10
2.53
13:00 Chayka - Armavir FC 2.12
2.03
3.09 3.69
13:00 Rubin Kazan - Zenit St. Petersburg 7.20 4.00 1.51
1.47
13:00 Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik 1.70
1.53
3.74 5.86
13:35 Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG FC 2.07 3.55 3.43
3.16
13:40 GKS Belchatow - Warta Poznan 2.92 3.15 2.48
2.34
14:00 FC Krasnodar II - Khimki 4.38 3.47
3.31
1.79
14:00 Holstein Kiel II - Hamburger SV II 2.13
2.01
3.74 3.07
14:00 FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk 1.77
1.53
3.68 6.05
14:00 Fakel - Nizhny Novgorod 4.66
3.52
3.38
3.08
2.07
14:00 Denizlispor - Rizespor 2.37
2.26
3.30 3.13
14:00 Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk 2.01 3.17 3.85
3.61
14:30 Lokomotive Leipzig - SV Lichtenberg 47 1.61
1.56
4.04 4.96
14:30 SC Weiche Flensburg - TSV Havelse 1.70 4.22
3.90
4.52
4.04
14:30 Energie Cottbus - Germania Halberstadt 1.62
1.49
4.39 5.17
14:30 West Ham United - Tottenham Hotspur 4.30 4.12 1.94
1.76
14:30 FC Viktoria 1889 Berlin - Hertha Berlin II 2.47 3.48 2.74
2.50
14:30 Optik Rathenow - Bischofswerdaer FV 1.90 3.63 3.70
3.45
14:30 ZFC Meuselwitz - Babelsberg 2.13 3.64
3.39
3.21
3.05
15:00 VfR Garching - VfB Eichstaett 3.74 3.96 1.93
1.76
15:00 Heider SV - Eintracht Norderstedt 4.89 4.19 1.59
1.54
15:00 Eintracht Braunschweig - Chemnitzer FC 1.80
1.72
3.69 4.48
15:00 Fortuna Duesseldorf II - Sportfreunde Lotte 2.63
2.52
3.75
3.53
2.44
15:00 FC Giessen - Elversberg 7.89 5.28 1.44
1.29
15:00 Viktoria Aschaffenburg - TSV Aubstadt 1.99 3.82
3.58
3.63
3.23
15:00 Nitra - Zilina 5.42
4.94
3.75 1.61
15:00 FC Koeln II - Oberhausen 2.77 3.84
3.52
2.25
15:00 Bayern Alzenau - Homburg 3.30
3.02
3.77
3.51
2.11
15:00 SV Schalding-Heining - Greuther Fuerth II 2.93 3.58 2.25
2.14
15:00 TSG Balingen - FSV Frankfurt 2.62 3.77
3.42
2.40
15:00 Schalke 04 II - RW Essen 4.04 3.83 1.97
1.72
15:00 1860 Rosenheim - FV Illertissen 2.93
2.76
3.63 2.21
15:00 Saarbruecken - Pirmasens 1.25
1.17
6.58 12.22
15:00 FC Memmingen - SV Tuerkguecue Ataspor 5.99 4.30 1.58
1.44
15:00 Augsburg II - Nuernberg II 2.94
2.80
3.71
3.55
2.21
15:00 Mainz 05 II - TSV Steinbach 3.31 3.75
3.42
2.02
15:00 TSV Buchbach - SpVgg Bayreuth 3.00 3.56 2.46
2.10
15:30 Austria Lustenau - SV Lafnitz 2.15 3.55 3.21
2.98
15:30 Dinamo Moscow - FC Rostov 2.37 3.11 3.45
3.06
15:30 Opava - Mlada Boleslav 3.45
2.98
3.48
3.34
2.27
15:45 Domzale - ND Triglav 1.76
1.57
3.95 4.89
15:45 Auchinleck Talbot - Arbroath 6.58
4.46
5.38
4.66
1.53
16:00 CR Belouizdad - AS Ain Mlila 1.39
1.35
4.17 8.44
16:00 Baltika - Mordovya 1.45
1.27
4.74 11.30
17:00 Halesowen - Gateshead FC 4.12 3.88
3.72
1.70
17:00 AFC Bournemouth - Wolverhampton Wanderers 2.82 3.30 2.73
2.58
17:00 Edinburgh City - Annan Athletic/Brechin City 1.79 3.80 3.89
3.64
17:00 FC Halifax Town - Eastleigh 2.34 3.24 3.08
2.91
17:00 Concord Rangers - Slough Town 2.63 3.37 2.50
2.37
17:00 Stirling Albion - Clyde 2.91 3.86
3.60
2.11
17:00 Rochdale - Portsmouth 4.23 3.68 1.99
1.81
17:00 Leyton Orient - Forest Green Rovers 2.67 3.34 2.94
2.57
17:00 Paradou AC - ES Setif 1.93 2.99 4.50
4.09
17:00 Stockport County - Ebbsfleet United 2.11 3.63
3.44
3.81
3.18
17:00 Braintree Town - Yate Town 1.47 4.33 5.95
5.41
17:00 AFC Wimbledon - Gillingham 3.00 3.19 2.84
2.41
17:00 York City - Altrincham 1.69
1.64
3.75 4.53
17:00 Dulwich Hamlet - Chippenham Town 2.13 3.55
3.40
3.19
2.98
17:00 Wycombe Wanderers - Doncaster Rovers 2.30 3.33 3.26
3.07
17:00 Inverness CT - Dundee FC 2.42
2.30
3.37 2.85
17:00 Scunthorpe United - Port Vale 2.37 3.27 3.35
2.99
17:00 Dumbarton - Forfar Athletic 2.26
2.06
3.40 3.16
17:00 Raith Rovers - Peterhead 1.61 3.90 5.17
4.61
17:00 Vozdovac - Proleter 1.65 3.58 5.49
4.92
17:00 Accrington Stanley - Bolton Wanderers 2.02 3.48 4.13
3.59
17:00 Workington - Farsley Celtic AFC 4.95 3.98 0.00
1.55
17:00 Glentoran - Dungannon Swifts 1.35 4.79 7.59
6.94
17:00 Sunderland - Coventry City 1.99 3.56
3.30
4.51
3.94
17:00 Swansea City - Millwall 1.97 3.45 4.11
3.90
17:00 St. Mirren - Ross County 2.29
2.18
3.37 3.26
17:00 Brackley Town - Chester FC 1.97 3.39 3.58
3.38
17:00 Queen of South - 1.36 4.57 8.10
6.98
17:00 Real Betis - Valencia 2.52
2.41
3.44 2.93
17:00 Billericay - Hampton & Richmond 2.48
2.27
3.41 2.74
17:00 Milton Keynes Dons - Rotherham United 4.02 3.70 1.99
1.85
17:00 Crawley Town - Exeter City 2.89 3.39 2.56
2.38
17:00 Chelmsford - Hungerford Town 1.75
1.60
3.84 4.63
17:00 East Fife - Lochee United/BSC Glasgow 1.29
1.23
5.80 9.15
17:00 Curzon - Kidderminster Harriers 2.49 3.34 2.72
2.51
17:00 Southend United - Oxford United 5.47 4.28 1.68
1.56
17:00 Northampton Town - Grimsby Town 2.09
1.89
3.69 3.81
17:00 Barrow - Barnet 1.99
1.89
3.55 3.73
17:00 SC Dnipro-1 - Vorskla 2.21
1.91
3.22 3.88
17:00 Wrexham - Yeovil Town 2.19
1.97
3.43 3.65
17:00 Leamington - Spennymoor Town FC 3.22 3.49 2.21
2.00
17:00 Ipswich Town - Blackpool 2.03 3.49
3.30
4.58
3.78
17:00 Cheltenham Town - Colchester United 2.39 3.31 3.34
2.92
17:00 Darlington - Gainsborough 1.43 4.75
4.33
6.73
5.98
17:00 Enfield Town - Maldon & Tiptree 1.72 3.76 4.17
3.99
17:00 Elgin City - Alloa Athletic 6.46
4.63
4.69
4.23
1.56
17:00 Bath City - Gosport Borough 1.74
1.66
3.72 4.40
17:00 Slovan Bratislava - SKF Sered 1.20
1.08
8.96 20.37
17:00 SSV Jeddeloh - SV Drochtersen/Assel 3.06
2.73
3.59 2.24
17:00 Stranraer - Dunfermline Athletic 5.29 4.11 1.60
1.51
17:00 Kilmarnock - Hearts 2.42 3.13 3.23
3.03
17:00 Aldershot Town - Notts County 3.20 3.27 2.29
2.17
17:00 Sutton United - Bromley 2.76
2.51
3.22 2.71
17:00 Fleetwood Town - Tranmere Rovers 1.58
1.52
4.27 5.98
17:00 Gloucester City - Bradford PA 1.64 4.00 4.61
4.17
17:55 NK Celje - Olimpija Ljubljana 3.73 3.73 2.03
1.79
18:00 Wattens - LASK 8.18 5.15 1.37
1.33
18:00 Mezokovesd SE - Kaposvari 1.33
1.29
4.99 8.78
18:00 Chiasso - FC Stade Lausanne-Ouchy 2.62 3.51 2.55
2.38
18:00 Vidi FC - Puskas FC Academy 1.63 4.05
3.82
5.16
4.68
18:00 GKS Tychy 71 - GKS Jastrzebie 2.33 3.44 3.02
2.75
18:00 Lommel - Union St.-Gilloise 3.54 3.48 2.17
1.93
18:00 Varda SE - Debrecen 3.17
2.91
3.70
3.47
2.19
18:00 Budapest Honved - Paksi SE 1.69
1.55
3.92 5.48
18:30 Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok 1.50
1.46
3.87 6.77
18:45 Famalicao - Academica 1.61 4.39
3.80
7.49
4.98
19:00 Vojvodina - Napredak 1.41
1.34
4.51 8.26
19:00 Eupen - Standard Liege 4.03 3.70 2.06
1.83
19:20 Maidenhead United - Woking 2.79 3.24 2.68
2.42
19:30 Manchester City - Chelsea 1.45 4.95 7.29
6.65
19:30 Panionios - Olympiacos 18.37 7.53 1.17
1.13
20:00 Schaffhausen - FC Vaduz 2.39 3.58 2.69
2.57
20:30 Ujpest - Diosgyori VTK 1.68
1.60
3.79 5.08
21:00 SD Huesca - Ponferradina 1.62
1.57
3.66 6.34
21:00 KV Mechelen - Zulte-Waregem 1.89
1.83
3.82 3.87
21:00 Brest - Nantes 3.07
2.89
3.12 2.60
21:30 KFCO Beerschot-Wilrijk - Lokeren 1.85
1.76
3.59 4.08
21:45 ADO Den Haag - Willem II 2.88 3.63 2.42
2.28
22:00 Botafogo SP - Cuiaba 2.17
1.96
3.18 3.88
22:00 - Curico Unido 1.90 3.49 3.94
3.71
22:45 Vizela - Benfica 16.62
3.96
7.28 1.14
23:00 Club River Plate - Libertad 3.79 3.24 3.39
2.07
00:40 Huracan - Central Cordoba de Santiago 2.37 2.96 3.46
3.22
07:00 Montedio Yamagata - Machida Zelvia 1.82 3.55
2.99
5.01
07:00 Incheon United - Sangju Sangmu 2.38
2.22
3.32 3.02
07:00 Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi 1.61
1.51
4.18 5.60
07:00 Kashiwa Reysol - Kyoto Sanga FC 1.90 3.57 3.89
3.64
07:00 Zweigen Kanazawa - Omiya Ardija 3.20 3.32 2.28
2.14
07:00 Mito Hollyhock - Fagiano Okayama FC 1.96
1.87
3.36 4.00
11:30 UTA Arad - Farul Constanta 1.79
1.69
3.62 4.20
12:00 Al-Sadd/Al Hilal - Urawa Red Diamonds/Guangzhou Evergrande 2.42 3.21 3.20
2.88
13:30 Bologna - Parma Calcio 1913 1.87
1.79
3.79 4.39
13:40 Stomil Olsztyn - Radomiak Radom 2.96 3.13 2.49
2.32
14:00 Wolfsburg II - Oldenburg 1.34 5.48
4.99
7.80
6.99
14:30 Berliner AK 07 - BSG Chemie Leipzig 1.81 3.58 4.12
3.82
14:30 Tabor - Mura 3.00 3.40 2.29
2.16
15:00 St.Pauli II - Werder Bremen II 2.61
2.40
3.61
3.45
2.59
15:00 FC Hansa Lueneburg - Luebeck 4.51 4.11 1.74
1.59
15:00 Freiburg II - Bahlinger SC 1.98 3.98
3.59
3.43
3.25
15:00 HSC Hannover - BSV Rehden 4.39 4.18
3.91
1.64
15:15 Dunav Ruse - Beroe 4.02 3.51
3.32
1.84
15:30 Hartberg - Altach 2.35 3.72
3.53
2.79
15:30 Alanyaspor - Goztepe 1.71
1.64
3.79 5.20
15:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 2.44
2.30
3.73 2.76
15:30 PSV Eindhoven - SC Heerenveen 1.49
1.43
4.73 6.70
16:00 L.R. Vicenza Virtus - Alma Juventus Fano 1.22 5.29 13.48
1.87
16:00 Winterthur - Kriens 1.96 3.67
3.49
3.66
3.39
16:30 Huachipato - Universidad de Chile 2.93 3.24 2.56
2.30
17:00 Albacete - Mirandes 2.13 3.03 4.05
3.72
17:00 Thun - Lugano 2.83
2.68
3.36 2.52
17:00 Virton - Roeselare 1.39
1.35
4.66 7.45
17:00 Atromitos - OFI Crete 2.10
1.94
3.27 3.96
17:00 Malaga - Elche 2.01
1.92
3.22 4.23
17:00 AEL Limassol - Olympiakos Nicosia 1.42 4.28 6.93
6.29
17:00 Dynamo Kyiv - Mariupol 1.19 5.84 13.68
2.27
17:00 Grasshopper - Aarau 1.74 3.75 4.45
4.05
17:45 Levski Sofia - FC Tsarsko Selo Sofia 2015 1.20 5.86 12.53
1.42
18:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahce 3.08
2.60
3.52 2.51
18:00 San Fernando CD - UCAM Murcia 1.81 3.55 4.22
3.84
18:00 La Nucia - Hercules 2.38 3.23 3.18
2.73
18:00 PAOK Thessaloniki FC - AE Larissa 1.28
1.23
5.67 11.85
18:00 Karvina - Viktoria Plzen 7.20 4.30 1.47
1.42
18:00 Anorthosis - Ethnikos Achnas 1.24 5.37 11.15
9.92
18:00 Rapid Wien - Sturm Graz 1.87
1.79
3.86 4.03
18:30 Inter Zapresic - Rijeka 5.74 4.15 1.54
1.50
19:00 UD Cornella - FC Andorra 3.42
3.27
2.93 2.22
19:00 Ferencvaros - Zalaegerszeg 1.33
1.26
5.27 9.57
21:00 Coritiba - Bragantino 1.99
1.70
3.51 4.76
21:00 Botafogo RJ - Corinthians 3.01 3.05
2.92
2.53
22:00 Binacional - Sporting Cristal 2.25
2.15
3.41 3.02
22:00 Toulouse - Marseille 3.39
3.24
3.41 2.21
22:00 Chaves - Belenenses 2.67
2.46
3.08 2.83
22:00 Real Valladolid - Sevilla 4.14 3.58 1.97
1.90
22:00 Cadiz - Lugo 1.60
1.53
3.74 6.73
22:15 Universidad Catolica - Audax Italiano 1.47
1.42
4.35 6.55
00:00 Ceara - Sao Paulo 2.78 2.96 2.84
2.68
00:40 Banfield - Velez Sarsfield 2.86 2.95 2.84
2.63
21:15 Ulm - Kickers Offenbach 2.18
1.96
3.65 3.24
21:45 Partick Thistle - Alloa Athletic 1.70
1.64
3.78 4.75
17:50 FC Krasnodar - Basel 2.00 3.66 3.65
3.48
Para Yatırmadan Bonus
Bahis severler tarafından en çok takip edilen bonus kampanyaları arasında " Para Yatırmadan Bonus " yer almaktadır. Sitemiz üzerinden para yatırmadan ilk üyelik bonusu veren bahis siteleri listelerine ulaşabilir ve bu para yatırmadan bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Para Yatırmadan Bonus