Güvenilir Siteler
Sitemizi takip ederek " güvenilir bahis siteleri " listelerine ulaşabilir ve bu bahis şirketlerinin güncel bedava bonus kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Güvenilir Siteler
Cepbank Bonusları
Cepbank ile para yatırmadan önce, 180 site arasından en iyi bonusları seçin! Cepbank Bonusları
Cepbank Bonusları
Cepbank ile para yatırmadan önce, 180 site arasından en iyi bonusları seçin! Cepbank Bonusları
Deneme Bonusu
Bahis ve casino sitelerinin üyelerine sunduğu deneme bonuslarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenilir deneme bonusu veren bahis siteleri listelerimiz her gün güncellenmektedir. Deneme Bonusu Veren Siteler
Saat Takımlar 1 X 2
02:00 Wellington Phoenix B - Canterbury United 4.25
3.33
4.08 1.80
02:10 Central Cordoba de Santiago/Lanus - River Plate/Club Atletico Estudiantes 14.22
8.79
5.67
4.62
1.34
02:30 Brisbane Roar FC Youth - Adelaide United Youth 1.62
1.50
4.56 4.63
05:30 Auckland City FC - Eastern Suburbs 1.43
1.25
5.69 7.78
08:00 Melbourne Victory - Wellington Phoenix 2.12 3.49 3.54
3.25
08:30 - 1.58 4.25 4.90
4.40
08:55 - 5.05 3.68 1.83
1.59
12:00 Beroe - FC Tsarsko Selo Sofia 2015 1.58
1.53
3.87 5.45
12:30 Japan - Hong Kong 1.06
1.03
11.21 34.69
12:45 Perth Glory - Western Sydney Wanderers FC 1.76
1.65
3.97 4.86
13:00 Estoril - Nacional 2.09 3.53
3.29
3.33
13:00 FC Academica Clinceni - Botosani 3.52 3.19 2.37
2.09
13:45 Esteghlal - Shahin 1.24
1.20
5.59 12.51
14:00 Rizespor - Kasimpasa 2.12 3.52 3.41
3.23
14:00 Hamburger SV II - St.Pauli II 2.41 3.76
3.43
3.37
2.62
14:30 ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt 1.91
1.77
3.72 3.94
14:30 Optik Rathenow - SV Lichtenberg 47 3.08
2.77
3.31 2.36
14:30 Birmingham City - West Bromwich Albion 3.96 3.56 2.06
1.93
14:30 Energie Cottbus - Hertha Berlin II 2.01 3.89
3.69
3.46
3.13
14:35 Dhamk - Al Feiha 4.23
3.67
3.56 1.85
15:00 Pars Jonoubi Jam Bushehr - Naft Masjed Soleyman FC 3.10
2.14
2.81 3.75
15:00 Hallescher FC - Wuerzburger Kickers 1.89 3.49 4.25
3.85
15:00 Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund II 2.66 3.60
3.44
2.73
2.37
15:00 Bayern Munich II - Kaiserslautern 2.94 3.75 2.28
2.13
15:00 FSV Zwickau - Waldhof Mannheim 2.39 3.46 2.95
2.71
15:00 Heider SV - SC Weiche Flensburg 1.20
1.15
7.06 17.74
3.18
15:00 Hansa Rostock - Chemnitzer FC 1.85 3.90
3.50
5.09
4.02
15:00 Maccabi Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona 1.14 6.66 17.89
6.39
15:00 Bergisch Gladbach - FC Koeln II 4.79
4.32
3.87 1.67
15:30 Pribram - Slovacko 2.65
2.25
3.20 3.12
15:30 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1.89 3.65
3.35
4.80
4.00
15:30 Istanbulspor - Eskisehirspor 1.73 3.76 4.87
4.18
15:30 Slovan Liberec - Karvina 1.49
1.36
4.37 8.87
16:00 Winner AFC CL - Esperance 2.01
1.76
3.48 4.62
16:00 Brescia - Lecce 2.16
2.00
3.74 3.56
16:00 Frosinone - Pescara 1.81
1.71
3.49 5.13
16:00 Ascoli Calcio 1898 FC - Cittadella 2.68 3.12 3.01
2.67
16:30 PFC CSKA-Sofia - Dunav Ruse 1.17
1.10
7.99 18.09
16:30 Athletic Bilbao B - Barakaldo 1.61
1.40
4.66 6.03
17:00 Ayr United - Alloa Athletic 1.73
1.64
3.87 4.75
17:00 Barnsley - Queens Park Rangers 2.72
2.52
3.55 2.66
17:00 Airdrieonians - Peterhead 1.96 3.58 3.75
3.37
17:00 Burnley - Newcastle United 2.04
1.96
3.45 4.14
17:00 Torquay United - Aldershot Town 1.78 3.87
3.63
4.45
3.88
17:00 Hearts - St.Johnstone 1.96 3.38 4.12
3.90
17:00 Shrewsbury Town - Coventry City 2.90 3.12 2.92
2.53
17:00 Annan Athletic - Edinburgh City 2.85 3.52 2.31
2.20
17:00 Newport County - Stevenage 2.08 3.21 4.29
3.71
17:00 St. Ives Town FC - Redditch United 1.83
1.72
3.77 3.99
17:00 Derby County - Millwall 2.51 3.31
3.15
3.18
2.98
17:00 Stranraer - East Fife 3.66 3.69 2.26
1.84
17:00 Barnet - Weymouth 1.76 3.79
3.62
4.92
3.93
17:00 Carlisle United - Grimsby Town 2.36 3.31 3.17
2.98
17:00 Cliftonville - Carrick Rangers 1.41 4.58 6.89
6.25
17:00 Real Sociedad - Barcelona 4.78 4.26 1.74
1.67
17:00 Arbroath - Dundee United 5.01 3.75 1.83
1.63
17:00 - Stirling Albion 2.17
1.99
3.43 3.39
17:00 Farsley Celtic AFC - Altrincham 2.12 3.42 3.49
3.00
17:00 Scunthorpe United - Colchester United 2.45 3.31 2.99
2.85
17:00 Peterborough United - Bolton Wanderers 1.42
1.38
4.96 7.45
17:00 Partick Thistle - Inverness CT 2.79 3.51
3.36
2.35
17:00 Warrenpoint Town - Linfield 20.91
9.14
8.98 1.08
17:00 Bristol City - Blackburn Rovers 2.17 3.44 3.48
3.31
17:00 Tonbridge Angels - Hampton & Richmond 2.55 3.57
3.37
2.45
17:00 AFC Fylde - Curzon 1.58
1.52
3.97 5.41
17:00 Ballymena United - Dungannon Swifts 1.82
1.73
3.93 3.86
17:00 Harrogate - Hartlepool United 1.89 3.48 4.05
3.57
17:00 St. Mirren - Livingston 2.61 3.20 3.02
2.72
17:00 Elgin City - Albion Rovers 1.70
1.60
3.96 4.73
17:00 Yeovil Town - Welling United 1.54 4.19
3.98
5.14
17:00 Salford City - Exeter City 3.02 3.29 2.63
2.34
17:00 Aberdeen - Hamilton Academical 1.46
1.37
4.77 8.01
17:00 Greenock Morton - Queen of South 2.47 3.44 2.71
2.60
17:00 Crewe Alexandra - Mansfield Town 2.04
1.77
3.87 4.22
17:00 Brentford - Fulham 2.32
2.03
3.50 3.64
17:00 Forfar Athletic - Dumbarton 2.51
2.36
3.51
3.34
2.73
17:00 Accrington Stanley - Portsmouth 3.40
3.25
3.42 2.17
17:00 Sunderland - Blackpool 2.05 3.31 4.20
3.68
17:00 South Shields - Southport 2.19
2.09
3.51 3.05
17:00 Maidenhead United - Hemel Hempstead 1.88 3.79
3.61
4.38
3.49
17:00 Cove Rangers - Stenhousemuir 1.26
1.21
6.17 10.45
17:00 Dorking Wanderers - Bromley 3.30
3.13
3.40 2.07
17:00 Merthyr Town - Walton Casuals 1.85
1.75
3.75 3.88
17:00 Plymouth Argyle - Morecambe 1.58
1.53
4.16 5.94
17:00 Nottingham Forest - Sheffield Wednesday 2.49 3.34
3.20
2.95
17:00 Chelmsford - Havant and Waterlooville 2.63 3.46 2.46
2.33
17:00 Sheffield United - Aston Villa 1.99
1.88
3.73 4.12
17:00 Dundee FC - Dunfermline Athletic 2.35 3.41
3.20
2.94
17:00 Falkirk - Raith Rovers 2.17
1.65
3.82 4.58
17:00 Wigan Athletic - Huddersfield Town 2.49 3.38
3.19
3.16
2.95
17:00 Brechin City - Cowdenbeath 3.48 3.57 2.15
1.92
17:00 Eastleigh - Yate Town 1.30 4.96 8.83
8.11
17:00 Casa Pia - Mafra 4.01
3.43
3.52
3.27
2.06
17:00 Gosport Borough - Harrow Borough 1.55
1.51
4.18 5.01
17:00 Northampton Town - Forest Green Rovers 2.42 3.27 3.11
2.90
17:00 Leeds United - Cardiff City 1.41
1.34
4.95 9.48
17:00 Sutton United - Dagenham & Redbridge 2.11
2.02
3.34 3.33
17:15 OFI Crete - Aris Thessaloniki FC 2.42 3.12 3.36
2.95
17:30 Maritimo - Boavista 2.70 3.12
2.98
2.97
2.78
18:00 Adanaspor - Menemen Belediyespor 3.08 3.27 2.36
2.21
18:00 Racing de Ferrol - UP Langreo 1.75
1.59
3.89 4.80
18:00 Admira Moedling - Rapid Wien 4.65 3.88 1.75
1.68
18:00 Varda SE - Vidi FC 4.64
3.15
3.92
3.34
2.14
18:00 Paksi SE - Mezokovesd SE 2.47 3.45
3.21
3.42
2.72
18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy - Schaffhausen 2.15
1.91
3.56 3.53
18:00 Kaposvari - Debrecen 5.58
4.31
4.42
3.78
1.70
18:00 Puskas FC Academy - Zalaegerszeg 2.58
2.30
3.43
3.29
2.86
18:00 Hartberg - Salzburg 13.21
0.87
7.31 1.19
18:30 Slask Wroclaw - Lech Poznan 2.49 3.28 3.00
2.74
18:30 Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva 1.25
1.19
5.83 14.24
18:30 Metz - Marseille 4.65 3.68 1.96
1.78
18:45 Al Ittihad - Al-Faisaly 2.63
2.04
3.34 3.26
19:00 Livorno - Benevento 3.39
3.12
3.13 2.34
19:00 Ponferradina - Deportivo La Coruna 2.24 3.02 3.66
3.45
19:00 Royal Antwerp - Eupen 1.39
1.32
5.22 9.11
19:00 Galatasaray - Ankaragucu 1.28 6.08
5.37
11.91
0.40
19:15 Vilafranquense - Leixoes 3.64 3.60
3.37
2.27
1.96
19:30 Recreativo Huelva - Cadiz B 2.24
2.06
2.97 3.65
19:30 Monterrey - Sadd/Hienghene Sport 2.01 3.50 3.79
3.48
19:30 Panathinaikos - Lamia 1.56 3.99
3.62
8.65
6.54
19:30 Athletic Bilbao - Eibar 1.77
1.69
3.62 5.67
20:00 St. Gallen - FC Zuerich 1.81
1.69
4.10 4.37
20:00 Xanthi - AEK Athens 4.99 3.31 1.98
1.75
20:00 Hercules - Badalona 1.89
1.82
3.13 4.40
20:30 Budapest Honved - Ujpest 2.34 3.29 3.13
2.81
20:45 VVV-Venlo - PEC Zwolle 2.28 3.59 3.06
2.89
21:00 Toulouse - Reims 3.28 3.19 2.52
2.31
21:00 Nimes - Nantes 3.70 3.19 2.50
2.14
21:00 Zulte-Waregem - St.Truiden 1.92
1.81
3.95 3.90
21:00 Always Ready - Blooming 1.30
1.23
6.25 8.44
21:00 Legia Warszawa - Wisla Plock 1.37
1.26
5.50 10.79
21:30 Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk 2.44
2.04
3.35 3.35
21:45 FC Twente - Vitesse 2.98
2.81
3.75 2.27
22:00 Real Zaragoza - Racing Santander 1.66
1.61
3.78 5.51
12:00 Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv 5.13 3.69 1.69
1.59
13:00 AC Horsens - SoenderjyskE 2.55 3.33
3.19
2.78
13:00 Gazisehir Gaziantep FK - Kayserispor 1.62
1.56
4.13 5.52
13:00 Umraniyespor - Osmanlispor FK 1.82 3.54 4.73
3.96
13:00 Getafe - Real Valladolid 1.71
1.66
3.56 6.07
13:00 Ibiza-Eivissa - Marino Luanco 1.63
1.48
4.12 5.76
13:00 Keciorengucu - Hatayspor 2.84
2.46
3.13 2.77
13:15 Oliveirense - Penafiel 2.37 3.37
3.21
2.84
14:00 Desna - Dynamo Kyiv 5.48
5.01
3.89 1.59
14:00 Motherwell - Rangers 7.28 5.01 1.41
1.37
14:15 Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia 2.85
2.73
3.28 2.38
14:30 BFC Dynamo - Bischofswerdaer FV 1.51 4.96
4.30
7.09
5.13
14:30 Berliner AK 07 - FSV Union Fuerstenwalde 1.94
1.81
3.78 3.65
14:30 Lokomotive Leipzig - RW Erfurt 1.69 4.03
3.64
5.51
4.50
15:00 Celta Vigo - Mallorca 1.77
1.68
3.78 5.37
15:00 Holstein Kiel II - Luebeck 5.12 4.36 1.64
1.50
15:30 Wil - Winterthur 2.40 3.70
3.37
3.15
2.65
15:30 Balikesirspor - Akhisarspor 2.86 3.23 2.47
2.35
15:30 Austria Wien - Wolfsberger AC 3.31
2.88
3.69 2.21
15:30 Viktoria Plzen - Teplice 1.37
1.32
4.79 8.70
15:30 Wattens - Mattersburg 2.09 3.71
3.56
3.22
16:00 Alessandria - Pro Vercelli 2.11 3.06 3.66
3.36
16:00 Renate - Arezzo 2.14 3.06 3.49
3.29
16:00 Juventus - Udinese 1.26
1.22
6.40 14.19
16:00 Osijek - Slaven 1.59
1.45
4.09 6.67
16:00 ArzignanoChiampo - R.C. Cesena 2.90 3.00 2.50
2.38
16:00 Sudtirol - Piacenza 2.03 3.17 3.64
3.45
16:00 Olbia - Juventus U23 2.90 3.07 2.66
2.35
16:00 AC Milan - Sassuolo 1.62
1.55
4.43 5.59
16:00 Gubbio - Fermana 2.57 2.98 3.13
2.68
16:00 Teramo - Catania 2.64 3.04 2.87
2.54
16:00 Novara - Robur Siena 2.46 2.91 3.06
2.87
17:00 Real Oviedo - Cadiz 2.63
2.34
2.90 3.32
17:00 Sporting Covilha - Academica 2.42 3.49
3.08
3.24
2.88
17:00 Luzern - Basel 4.13 3.97
3.79
1.77
17:00 Farense - Feirense 2.05 3.67
3.16
4.56
3.55
17:00 Union St.-Gilloise - Lokeren 1.70
1.64
3.74 4.82
17:00 FC Vaduz - Kriens 2.03
1.94
3.61 3.36
17:00 SC Dnipro-1 - FC Olexandria 3.77
3.44
3.25 2.06
17:15 NFC Volos - Panionios 1.94 3.24 5.14
4.01
17:30 Atletico Sanluqueno CF - San Fernando CD 2.75 2.96 3.24
2.55
17:45 AZ Alkmaar - Ajax 3.40
3.23
3.76 2.06
18:00 Atletico Levante UD - Gimnastic 2.26
2.16
3.01 3.35
18:00 Slavia Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice 1.18
1.12
7.66 18.14
18:00 Altinordu - Bursaspor 2.89
2.58
3.29 2.53
18:00 LASK - Sturm Graz 1.55
1.51
4.12 6.00
18:30 Hajduk Split - NK Istra 1961 1.25 5.68
5.22
12.31
0.65
18:30 Sicula Leonzio - Reggina 5.10 3.75 1.66
1.57
18:30 ASDC Gozzano - Pergolettese 2.24 3.13
2.92
3.78
3.24
18:30 Pontedera - Monza 3.91 3.33 1.93
1.84
18:30 Arsenal - Manchester City 6.19 5.40 1.48
1.43
18:30 Carpi - Sambenedettese 1.84 3.31 4.21
3.99
18:30 Casertana - Bari 3.23 3.10 2.31
2.14
18:30 Potenza - Paganese 1.55
1.51
3.61 6.25
18:30 Como - AlbinoLeffe 2.23 3.05
2.91
3.52
3.28
18:30 Bisceglie - Vibonese 2.63 3.14 2.78
2.51
18:30 Alma Juventus Fano - Virtus Verona 2.86
2.59
3.17 2.51
18:30 Monopoli - Avellino 1.93 3.24 4.14
3.67
18:30 Imolese Calcio - L.R. Vicenza Virtus 4.53 3.34 1.93
1.73
19:00 Elche - Las Palmas 2.55 2.92 3.40
2.97
19:00 Nea Salamis - Omonia Nicosia 3.88 3.42 1.91
1.85
19:00 Diosgyori VTK - Ferencvaros 4.80 3.77 1.78
1.63
19:00 Lugo - Sporting Gijon 3.16 3.00 2.63
2.39
19:00 Barcelona B - La Nucia 2.00 3.02
2.87
4.06
19:30 Panetolikos - PAOK Thessaloniki FC 10.08
9.04
4.85 1.33
19:30 Gil Vicente - Vitoria de Guimaraes 3.69
3.46
3.29 2.11
19:30 Asteras Tripolis - Olympiacos 6.85 3.93 1.53
1.49
22:00 Valencia - Real Madrid 3.79 3.90 2.11
1.90
22:00 Saint-Etienne - Paris Saint Germain 8.18 5.36 1.43
1.35
22:00 Braga - Pacos de Ferreira 1.41 4.84
4.44
8.28
7.52
22:30 Binacional - Alianza Lima 1.84
1.48
4.20 5.69
19:00 Istanbul Basaksehir - Konyaspor 1.52
1.46
4.19 6.92
21:30 Darmstadt - VfB Stuttgart 4.24 3.65 1.98
1.81
21:45 Reggio Audace - Calcio Padova 2.52 3.01 3.17
2.68
19:45 Reims - Montpellier 2.32 3.00 3.52
3.31
21:45 Aston Villa - Liverpool 1.35 6.49 8.77
7.16
19:30 AEK Athens - Asteras Tripolis 1.32 4.77 10.68
9.55
19:45 Lyon - Toulouse 1.27 5.45 12.27
0.89
19:55 Sampdoria - Juventus 5.62 4.06 1.67
1.59
Saat Takımlar 1 X 2
02:00 Wellington Phoenix B - Canterbury United 4.25
3.33
4.08 1.80
02:10 Central Cordoba de Santiago/Lanus - River Plate/Club Atletico Estudiantes 14.22
8.79
5.67
4.62
1.34
02:30 Brisbane Roar FC Youth - Adelaide United Youth 1.62
1.50
4.56 4.63
05:30 Auckland City FC - Eastern Suburbs 1.43
1.25
5.69 7.78
08:00 Melbourne Victory - Wellington Phoenix 2.12 3.49 3.54
3.25
08:30 - 1.58 4.25 4.90
4.40
08:55 - 5.05 3.68 1.83
1.59
12:00 Beroe - FC Tsarsko Selo Sofia 2015 1.58
1.53
3.87 5.45
12:30 Japan - Hong Kong 1.06
1.03
11.21 34.69
12:45 Perth Glory - Western Sydney Wanderers FC 1.76
1.65
3.97 4.86
13:00 Estoril - Nacional 2.09 3.53
3.29
3.33
13:00 FC Academica Clinceni - Botosani 3.52 3.19 2.37
2.09
13:45 Esteghlal - Shahin 1.24
1.20
5.59 12.51
14:00 Rizespor - Kasimpasa 2.12 3.52 3.41
3.23
14:00 Hamburger SV II - St.Pauli II 2.41 3.76
3.43
3.37
2.62
14:30 ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt 1.91
1.77
3.72 3.94
14:30 Optik Rathenow - SV Lichtenberg 47 3.08
2.77
3.31 2.36
14:30 Birmingham City - West Bromwich Albion 3.96 3.56 2.06
1.93
14:30 Energie Cottbus - Hertha Berlin II 2.01 3.89
3.69
3.46
3.13
14:35 Dhamk - Al Feiha 4.23
3.67
3.56 1.85
15:00 Pars Jonoubi Jam Bushehr - Naft Masjed Soleyman FC 3.10
2.14
2.81 3.75
15:00 Hallescher FC - Wuerzburger Kickers 1.89 3.49 4.25
3.85
15:00 Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund II 2.66 3.60
3.44
2.73
2.37
15:00 Bayern Munich II - Kaiserslautern 2.94 3.75 2.28
2.13
15:00 FSV Zwickau - Waldhof Mannheim 2.39 3.46 2.95
2.71
15:00 Heider SV - SC Weiche Flensburg 1.20
1.15
7.06 17.74
3.18
15:00 Hansa Rostock - Chemnitzer FC 1.85 3.90
3.50
5.09
4.02
15:00 Maccabi Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona 1.14 6.66 17.89
6.39
15:00 Bergisch Gladbach - FC Koeln II 4.79
4.32
3.87 1.67
15:30 Pribram - Slovacko 2.65
2.25
3.20 3.12
15:30 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1.89 3.65
3.35
4.80
4.00
15:30 Istanbulspor - Eskisehirspor 1.73 3.76 4.87
4.18
15:30 Slovan Liberec - Karvina 1.49
1.36
4.37 8.87
16:00 Winner AFC CL - Esperance 2.01
1.76
3.48 4.62
16:00 Brescia - Lecce 2.16
2.00
3.74 3.56
16:00 Frosinone - Pescara 1.81
1.71
3.49 5.13
16:00 Ascoli Calcio 1898 FC - Cittadella 2.68 3.12 3.01
2.67
16:30 PFC CSKA-Sofia - Dunav Ruse 1.17
1.10
7.99 18.09
16:30 Athletic Bilbao B - Barakaldo 1.61
1.40
4.66 6.03
17:00 Ayr United - Alloa Athletic 1.73
1.64
3.87 4.75
17:00 Barnsley - Queens Park Rangers 2.72
2.52
3.55 2.66
17:00 Airdrieonians - Peterhead 1.96 3.58 3.75
3.37
17:00 Burnley - Newcastle United 2.04
1.96
3.45 4.14
17:00 Torquay United - Aldershot Town 1.78 3.87
3.63
4.45
3.88
17:00 Hearts - St.Johnstone 1.96 3.38 4.12
3.90
17:00 Shrewsbury Town - Coventry City 2.90 3.12 2.92
2.53
17:00 Annan Athletic - Edinburgh City 2.85 3.52 2.31
2.20
17:00 Newport County - Stevenage 2.08 3.21 4.29
3.71
17:00 St. Ives Town FC - Redditch United 1.83
1.72
3.77 3.99
17:00 Derby County - Millwall 2.51 3.31
3.15
3.18
2.98
17:00 Stranraer - East Fife 3.66 3.69 2.26
1.84
17:00 Barnet - Weymouth 1.76 3.79
3.62
4.92
3.93
17:00 Carlisle United - Grimsby Town 2.36 3.31 3.17
2.98
17:00 Cliftonville - Carrick Rangers 1.41 4.58 6.89
6.25
17:00 Real Sociedad - Barcelona 4.78 4.26 1.74
1.67
17:00 Arbroath - Dundee United 5.01 3.75 1.83
1.63
17:00 - Stirling Albion 2.17
1.99
3.43 3.39
17:00 Farsley Celtic AFC - Altrincham 2.12 3.42 3.49
3.00
17:00 Scunthorpe United - Colchester United 2.45 3.31 2.99
2.85
17:00 Peterborough United - Bolton Wanderers 1.42
1.38
4.96 7.45
17:00 Partick Thistle - Inverness CT 2.79 3.51
3.36
2.35
17:00 Warrenpoint Town - Linfield 20.91
9.14
8.98 1.08
17:00 Bristol City - Blackburn Rovers 2.17 3.44 3.48
3.31
17:00 Tonbridge Angels - Hampton & Richmond 2.55 3.57
3.37
2.45
17:00 AFC Fylde - Curzon 1.58
1.52
3.97 5.41
17:00 Ballymena United - Dungannon Swifts 1.82
1.73
3.93 3.86
17:00 Harrogate - Hartlepool United 1.89 3.48 4.05
3.57
17:00 St. Mirren - Livingston 2.61 3.20 3.02
2.72
17:00 Elgin City - Albion Rovers 1.70
1.60
3.96 4.73
17:00 Yeovil Town - Welling United 1.54 4.19
3.98
5.14
17:00 Salford City - Exeter City 3.02 3.29 2.63
2.34
17:00 Aberdeen - Hamilton Academical 1.46
1.37
4.77 8.01
17:00 Greenock Morton - Queen of South 2.47 3.44 2.71
2.60
17:00 Crewe Alexandra - Mansfield Town 2.04
1.77
3.87 4.22
17:00 Brentford - Fulham 2.32
2.03
3.50 3.64
17:00 Forfar Athletic - Dumbarton 2.51
2.36
3.51
3.34
2.73
17:00 Accrington Stanley - Portsmouth 3.40
3.25
3.42 2.17
17:00 Sunderland - Blackpool 2.05 3.31 4.20
3.68
17:00 South Shields - Southport 2.19
2.09
3.51 3.05
17:00 Maidenhead United - Hemel Hempstead 1.88 3.79
3.61
4.38
3.49
17:00 Cove Rangers - Stenhousemuir 1.26
1.21
6.17 10.45
17:00 Dorking Wanderers - Bromley 3.30
3.13
3.40 2.07
17:00 Merthyr Town - Walton Casuals 1.85
1.75
3.75 3.88
17:00 Plymouth Argyle - Morecambe 1.58
1.53
4.16 5.94
17:00 Nottingham Forest - Sheffield Wednesday 2.49 3.34
3.20
2.95
17:00 Chelmsford - Havant and Waterlooville 2.63 3.46 2.46
2.33
17:00 Sheffield United - Aston Villa 1.99
1.88
3.73 4.12
17:00 Dundee FC - Dunfermline Athletic 2.35 3.41
3.20
2.94
17:00 Falkirk - Raith Rovers 2.17
1.65
3.82 4.58
17:00 Wigan Athletic - Huddersfield Town 2.49 3.38
3.19
3.16
2.95
17:00 Brechin City - Cowdenbeath 3.48 3.57 2.15
1.92
17:00 Eastleigh - Yate Town 1.30 4.96 8.83
8.11
17:00 Casa Pia - Mafra 4.01
3.43
3.52
3.27
2.06
17:00 Gosport Borough - Harrow Borough 1.55
1.51
4.18 5.01
17:00 Northampton Town - Forest Green Rovers 2.42 3.27 3.11
2.90
17:00 Leeds United - Cardiff City 1.41
1.34
4.95 9.48
17:00 Sutton United - Dagenham & Redbridge 2.11
2.02
3.34 3.33
17:15 OFI Crete - Aris Thessaloniki FC 2.42 3.12 3.36
2.95
17:30 Maritimo - Boavista 2.70 3.12
2.98
2.97
2.78
18:00 Adanaspor - Menemen Belediyespor 3.08 3.27 2.36
2.21
18:00 Racing de Ferrol - UP Langreo 1.75
1.59
3.89 4.80
18:00 Admira Moedling - Rapid Wien 4.65 3.88 1.75
1.68
18:00 Varda SE - Vidi FC 4.64
3.15
3.92
3.34
2.14
18:00 Paksi SE - Mezokovesd SE 2.47 3.45
3.21
3.42
2.72
18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy - Schaffhausen 2.15
1.91
3.56 3.53
18:00 Kaposvari - Debrecen 5.58
4.31
4.42
3.78
1.70
18:00 Puskas FC Academy - Zalaegerszeg 2.58
2.30
3.43
3.29
2.86
18:00 Hartberg - Salzburg 13.21
0.87
7.31 1.19
18:30 Slask Wroclaw - Lech Poznan 2.49 3.28 3.00
2.74
18:30 Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva 1.25
1.19
5.83 14.24
18:30 Metz - Marseille 4.65 3.68 1.96
1.78
18:45 Al Ittihad - Al-Faisaly 2.63
2.04
3.34 3.26
19:00 Livorno - Benevento 3.39
3.12
3.13 2.34
19:00 Ponferradina - Deportivo La Coruna 2.24 3.02 3.66
3.45
19:00 Royal Antwerp - Eupen 1.39
1.32
5.22 9.11
19:00 Galatasaray - Ankaragucu 1.28 6.08
5.37
11.91
0.40
19:15 Vilafranquense - Leixoes 3.64 3.60
3.37
2.27
1.96
19:30 Recreativo Huelva - Cadiz B 2.24
2.06
2.97 3.65
19:30 Monterrey - Sadd/Hienghene Sport 2.01 3.50 3.79
3.48
19:30 Panathinaikos - Lamia 1.56 3.99
3.62
8.65
6.54
19:30 Athletic Bilbao - Eibar 1.77
1.69
3.62 5.67
20:00 St. Gallen - FC Zuerich 1.81
1.69
4.10 4.37
20:00 Xanthi - AEK Athens 4.99 3.31 1.98
1.75
20:00 Hercules - Badalona 1.89
1.82
3.13 4.40
20:30 Budapest Honved - Ujpest 2.34 3.29 3.13
2.81
20:45 VVV-Venlo - PEC Zwolle 2.28 3.59 3.06
2.89
21:00 Toulouse - Reims 3.28 3.19 2.52
2.31
21:00 Nimes - Nantes 3.70 3.19 2.50
2.14
21:00 Zulte-Waregem - St.Truiden 1.92
1.81
3.95 3.90
21:00 Always Ready - Blooming 1.30
1.23
6.25 8.44
21:00 Legia Warszawa - Wisla Plock 1.37
1.26
5.50 10.79
21:30 Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk 2.44
2.04
3.35 3.35
21:45 FC Twente - Vitesse 2.98
2.81
3.75 2.27
22:00 Real Zaragoza - Racing Santander 1.66
1.61
3.78 5.51
12:00 Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv 5.13 3.69 1.69
1.59
13:00 AC Horsens - SoenderjyskE 2.55 3.33
3.19
2.78
13:00 Gazisehir Gaziantep FK - Kayserispor 1.62
1.56
4.13 5.52
13:00 Umraniyespor - Osmanlispor FK 1.82 3.54 4.73
3.96
13:00 Getafe - Real Valladolid 1.71
1.66
3.56 6.07
13:00 Ibiza-Eivissa - Marino Luanco 1.63
1.48
4.12 5.76
13:00 Keciorengucu - Hatayspor 2.84
2.46
3.13 2.77
13:15 Oliveirense - Penafiel 2.37 3.37
3.21
2.84
14:00 Desna - Dynamo Kyiv 5.48
5.01
3.89 1.59
14:00 Motherwell - Rangers 7.28 5.01 1.41
1.37
14:15 Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia 2.85
2.73
3.28 2.38
14:30 BFC Dynamo - Bischofswerdaer FV 1.51 4.96
4.30
7.09
5.13
14:30 Berliner AK 07 - FSV Union Fuerstenwalde 1.94
1.81
3.78 3.65
14:30 Lokomotive Leipzig - RW Erfurt 1.69 4.03
3.64
5.51
4.50
15:00 Celta Vigo - Mallorca 1.77
1.68
3.78 5.37
15:00 Holstein Kiel II - Luebeck 5.12 4.36 1.64
1.50
15:30 Wil - Winterthur 2.40 3.70
3.37
3.15
2.65
15:30 Balikesirspor - Akhisarspor 2.86 3.23 2.47
2.35
15:30 Austria Wien - Wolfsberger AC 3.31
2.88
3.69 2.21
15:30 Viktoria Plzen - Teplice 1.37
1.32
4.79 8.70
15:30 Wattens - Mattersburg 2.09 3.71
3.56
3.22
16:00 Alessandria - Pro Vercelli 2.11 3.06 3.66
3.36
16:00 Renate - Arezzo 2.14 3.06 3.49
3.29
16:00 Juventus - Udinese 1.26
1.22
6.40 14.19
16:00 Osijek - Slaven 1.59
1.45
4.09 6.67
16:00 ArzignanoChiampo - R.C. Cesena 2.90 3.00 2.50
2.38
16:00 Sudtirol - Piacenza 2.03 3.17 3.64
3.45
16:00 Olbia - Juventus U23 2.90 3.07 2.66
2.35
16:00 AC Milan - Sassuolo 1.62
1.55
4.43 5.59
16:00 Gubbio - Fermana 2.57 2.98 3.13
2.68
16:00 Teramo - Catania 2.64 3.04 2.87
2.54
16:00 Novara - Robur Siena 2.46 2.91 3.06
2.87
17:00 Real Oviedo - Cadiz 2.63
2.34
2.90 3.32
17:00 Sporting Covilha - Academica 2.42 3.49
3.08
3.24
2.88
17:00 Luzern - Basel 4.13 3.97
3.79
1.77
17:00 Farense - Feirense 2.05 3.67
3.16
4.56
3.55
17:00 Union St.-Gilloise - Lokeren 1.70
1.64
3.74 4.82
17:00 FC Vaduz - Kriens 2.03
1.94
3.61 3.36
17:00 SC Dnipro-1 - FC Olexandria 3.77
3.44
3.25 2.06
17:15 NFC Volos - Panionios 1.94 3.24 5.14
4.01
17:30 Atletico Sanluqueno CF - San Fernando CD 2.75 2.96 3.24
2.55
17:45 AZ Alkmaar - Ajax 3.40
3.23
3.76 2.06
18:00 Atletico Levante UD - Gimnastic 2.26
2.16
3.01 3.35
18:00 Slavia Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice 1.18
1.12
7.66 18.14
18:00 Altinordu - Bursaspor 2.89
2.58
3.29 2.53
18:00 LASK - Sturm Graz 1.55
1.51
4.12 6.00
18:30 Hajduk Split - NK Istra 1961 1.25 5.68
5.22
12.31
0.65
18:30 Sicula Leonzio - Reggina 5.10 3.75 1.66
1.57
18:30 ASDC Gozzano - Pergolettese 2.24 3.13
2.92
3.78
3.24
18:30 Pontedera - Monza 3.91 3.33 1.93
1.84
18:30 Arsenal - Manchester City 6.19 5.40 1.48
1.43
18:30 Carpi - Sambenedettese 1.84 3.31 4.21
3.99
18:30 Casertana - Bari 3.23 3.10 2.31
2.14
18:30 Potenza - Paganese 1.55
1.51
3.61 6.25
18:30 Como - AlbinoLeffe 2.23 3.05
2.91
3.52
3.28
18:30 Bisceglie - Vibonese 2.63 3.14 2.78
2.51
18:30 Alma Juventus Fano - Virtus Verona 2.86
2.59
3.17 2.51
18:30 Monopoli - Avellino 1.93 3.24 4.14
3.67
18:30 Imolese Calcio - L.R. Vicenza Virtus 4.53 3.34 1.93
1.73
19:00 Elche - Las Palmas 2.55 2.92 3.40
2.97
19:00 Nea Salamis - Omonia Nicosia 3.88 3.42 1.91
1.85
19:00 Diosgyori VTK - Ferencvaros 4.80 3.77 1.78
1.63
19:00 Lugo - Sporting Gijon 3.16 3.00 2.63
2.39
19:00 Barcelona B - La Nucia 2.00 3.02
2.87
4.06
19:30 Panetolikos - PAOK Thessaloniki FC 10.08
9.04
4.85 1.33
19:30 Gil Vicente - Vitoria de Guimaraes 3.69
3.46
3.29 2.11
19:30 Asteras Tripolis - Olympiacos 6.85 3.93 1.53
1.49
22:00 Valencia - Real Madrid 3.79 3.90 2.11
1.90
22:00 Saint-Etienne - Paris Saint Germain 8.18 5.36 1.43
1.35
22:00 Braga - Pacos de Ferreira 1.41 4.84
4.44
8.28
7.52
22:30 Binacional - Alianza Lima 1.84
1.48
4.20 5.69
19:00 Istanbul Basaksehir - Konyaspor 1.52
1.46
4.19 6.92
21:30 Darmstadt - VfB Stuttgart 4.24 3.65 1.98
1.81
21:45 Reggio Audace - Calcio Padova 2.52 3.01 3.17
2.68
19:45 Reims - Montpellier 2.32 3.00 3.52
3.31
21:45 Aston Villa - Liverpool 1.35 6.49 8.77
7.16
19:30 AEK Athens - Asteras Tripolis 1.32 4.77 10.68
9.55
19:45 Lyon - Toulouse 1.27 5.45 12.27
0.89
19:55 Sampdoria - Juventus 5.62 4.06 1.67
1.59
Para Yatırmadan Bonus
Bahis severler tarafından en çok takip edilen bonus kampanyaları arasında " Para Yatırmadan Bonus " yer almaktadır. Sitemiz üzerinden para yatırmadan ilk üyelik bonusu veren bahis siteleri listelerine ulaşabilir ve bu para yatırmadan bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Para Yatırmadan Bonus